Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Tarife Detayı

her zaman
hızlı
özgür
uygun
Abonelik başvuru işlemleri için internet sitemizde yer alan Abone Ol menüsünden hızlı bir şekilde başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. İşlemlerin tamamlanmasının ardından kargo ile evrak gönderme zorunluluğu olmadan işlemleri e-Devlet kapısı üzerinden ücretsiz ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

* e-Devlet kapısı üzerinden dijital abonelik yerine kargo ile evrak gönderimi yapmak isterseniz başvuru için gerekli olan sözleşme ve formlara ulaşmak için tıklayın.
İndirme Hızı

75 Mbps'e Kadar

Yükleme Hızı

15 Mbps'e Kadar

Kota / Limit

SINIRSIZ

Taahhüt

YOK

Tarife içeriğindeki indirme ve yükleme hızı, kurulum yada geçiş sonrası altyapıdan verilebilecek olan maksimum değere kadar sunulacaktır.

Özgür

P75 Tarifesi İnternetsiz yapamam diyenlere

210,00 TL

  Minimum Temmuz ayına kadar Sabit Fiyat

  75Mbps'e kadar Download

  15Mbps'e kadar Upload

  Taahhütsüz

  Kotasız

  Yalın İnternet

  Ücretsiz Geçiş

             e-Devlet Dijital Abonelik
Sıkça Sorulan Sorular

1- Bize gelişmiş çağrı merkezi telefonumuz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi telefonumuz üzerinden tüm abonelik süreçlerinize yönelik ihtiyacınız olanlara anlık olarak ulaşabilirsiniz. Örnek olarak online işlemler giriş bilginizi, güncel borç bilginizi, genel arıza durumunuzu, açmış olduğunuz kayıtların durumunu hızlı bir şekilde öğrenebilir ve yaşadığınız arıza hakkında hızlı bir şekilde kayıt oluşturabilirsiniz.
2- Bize gelişmiş online işlem merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Online işlem merkezi üzerinden tüm abonelik süreçlerinize yönelik ihtiyaçlarınızı bize ulaştırabilir ve çözümleyebilirsiniz. Örnek olarak aktif kullanım bilginizi, tarife ve borç bilginizi, güncel hat durumunuzu ve hattınızdaki olası arızaları öğrenebilir ve soru ve sorunlarınız için kayıt bırakabilirsiniz.
3- Whatsapp destek hattımız üzerinden bize soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.
4- Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Çok fazla karşılaşmasak da internet hizmetinizi iptal etmek isterseniz bunu bize mail adresimiz ve Whatsapp destek hattımız üzerinden iletmeniz yeterlidir.

Farklı firmadan firmamıza geçişler ücretsizdir. Geçiş işlemlerini başlatmak için sitemizdeki ABONE OL linkinde bulunan "Farklı Firmadan Geçiş" sekmesinden başlatabilirsiniz. İlgili formu tamamlamanız ardından size kimliğinizin doğrulanması ve sözleşme onayları için e-Devlet kapısı linki gönderilecektir. Onayınız ardından aktif firmanıza geçiş talebini ileteceğiz. Aktif firmanızın 48 saat içerisinde geçiş onayı vermesinin ardından aboneliğiniz başlatılacaktır.

Faturalarınızı internet sitemiz, İşbank ve Akbank internet bankacılığı, banka hesap numaralarımız ve Faturamatik ödeme noktaları üzerinde kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Farklı firmadan geçişlerde kurulum ve aktivasyon ücreti yoktur.
Bunun dışında eğer yeni bir internet hizmeti alacaksanız ve altyapınız fiberse kurulum ve aktivasyon ücreti 350 TL'dir. Eğer altyapınız VDSL'se kurulum ve aktivasyon ücreti 700 TL'dir. Kurulum ve aktivasyon ücretlerini dilerseniz taksitlendirebilirsiniz.

Eğer farklı firmadan geçiş yapıyorsanız ve altyapınız FİBER yada VDSL ise aynı modemi kullanamaya devam edebilirsiniz. 
Eğer yeni bir internet aboneliği alıyorsanız ve altyapınız FİBER ise kurulum aşamasında kiralık modem size teslim edilecektir. Kiralık modem ücreti tarife ücretine ek aylık 50 TL'dir.
Eğer altyapınız VDSL ise kurulum yapılmadan önce VDSL uyumlu bir modem temin etmeniz gerekmektedir.

İnternet sitemizdeki ABONE OL linki üzerinden abonelik sürecinizi başlatabilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurmanızın ardından size sözleşme ve kimlik doğrulaması için e-Devlet giriş bilgileriniz SMS olarak gönderilecektir. e-Devlet onayınızın ardından abonelik süreciniz başlatılacaktır. Ayrıca kargo ile evrak göndermenize gerek yoktur.

1- Ulaşılır olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. Bize çağrı merkezi telefonumuz üzerinden, Whatsapp destek hattımız üzerinden, Online işlem merkezimiz üzerinden, Sosyal medya hesaplarımız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
2- Uygun fiyatlı olduğumuz için bizi tercih edebilirsiniz. Kurulduğumuz 2013 yılından bu yana abonelerimize her zaman piyasa koşullarına göre uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.
3- Kolay abonelik ve kolay abonelik iptali sağladığımız için bizi tercih edebilirsiniz. e-Devlet üzerinden hızlı ve güvenilir olarak abonelik sürecini başlatabilirsiniz. Çok fazla karşılaşmasak da eğer aboneliğinizi iptal etmek isterseniz bize bunu mail yada Whatsapp destek hattımız üzerinden iletmeniz yeterlidir.
4- Taahhütsüz ve kotasız hizmet verdiğimiz için bizi tercih edebilirsiniz. İnternet demek özgürlük demektir ve biz kurulduğumuz 2013 yılından beri taahhütsüz ve kotasız internet hizmeti sunuyoruz.

İnternet hizmetiniz için sabit IP hizmeti alabilirsiniz. Sabit IP ücretimiz vergiler dahil aylık 60 TL'dir.

İnternet hizmetini yalın internet kapsamında sunuyoruz yani internet hizmetimizi sabit telefon olmadan ve sabit telefon ücreti ödemenize gerek kalmadan sadece tarife ücreti ödeyerek kullanabilirsiniz.